Přihlášení je provedeno přes Facebook
Verze 3.5
REPORT
Tyrell Loajální
Lokace. Cena: 3. 
Šíje.
Povolený počet: 3
Reakce: poté, co je odhalena karta plánu Léto, poklekni Tábor u Drsného mostu. Poté může každý hráč umístit do hry postavu ze své ruky.
Komentáře   (3)
Pokud je schopnost lokace zrušena, lokace se nepokleká (kleknutí není cena efektu, ale jeho součást, a tento efekt byl právě zrušen). Pokud tedy bylo odhaleno více plánů s určením Léto (například při odhalení oběma hráči), hráč ovládající Tábor se jej může pokusit použít v reakci na druhé odhalený letní plán. Při úmyslu zrušit efekt Tábora u Drsného mostu nemusíte ukázat, jakou postavu umisťujete do hry, než se hráč rozhodne zda zrušit či nikoliv.
Pondělí 4. Prosinec 2017 23:50:17
Libor
cz
{}
{"cardEratum_title":"Karta byla v dané lokalizaci vytištěna s chybou nebo nesrovnalostí v textu. Avšak popis karty v textovém okénku nástraje skládání balíčků, je korektní a obsahuje příslušné opravy.","discussion":"Diskuze","source":"Zdroj","all":"Všechno","show_original":"Zobrazit původní","show_translation":"Zobrazit překlad","msg_not_card_data":"Informace nejsou v tuto chvíly dostupné","__amount_comment":3}
Verze 3.5
REPORT